fbpx
logo

תמונת תדמית
=
רושם ראשוני.

תעשו הכל כדי שהיא תהיה טובה.

בעולם שבו כל לקוח יכול להיות שווה עשרות ומאות אלפי שקלים, חשוב לשדר עוצמה, בטחון הצלחה ונגישות.

 • במיוחד אם אתם חושבים ש"אתם לא מצטלמים טוב"
  אחרי 13 שנה שאני מצלם אנשים זה המשפט שאני שומע הכי הרבה. בגלל זה חשוב שיהיה צלם מנוסה שיודע לכוון ולהדריך אתכם בכיף ובטבעיות לתוצאה שתהיו גאים בה.
 • אני יודע שאתם עסוקים
  לכן יש אפשרות שאני אגיע לצלם במשרדים שלכם עם ציוד תאורה מקצועי.
  ככה תוכל לחסוך המון זמן וכסף לך ולעובדים שלך וגם לא להתפשר על התוצאה.
 • "אבל יש לי כבר תמונה"
  זה הכל עניין של מיתוג ורושם ראשוני. יש לך תמונה שצילמו אותך בארוע והחלטת לגזור אותה? תמונה שצילמת מהפלאפון? יש תמונה מקצועית ישנה שלא משדרת את הדברים הנכונים? אנשים שמים לב לזה ויתיחסו אליך בהתאם.
 • למה לא לקנות תמונות סטוק?
  אפשר לזהות בקלות תמונות סטוק קנויות, זה משדר חוסר אמינות ומיתוג חלש. במקום לקנות, ביחד נוכל ליצור ביום צילומים כיף תמונות אוטנטיות עם העובדים שלכם.

צילום פורטרט

שחקנים, מנחי טלוויזיה, אנשי עסקים, יזמים, פוליטיקאים, אנשי מקצוע, ושאר אנשים פרטיים או עצמאיים – בוחרים לפרסם תמונות טובות שלהם וצילומי פורטרט מקצועיים במגוון רחב של פלטפורמות. אומרים כי ‘תמונה שווה אלף מילים’ ואכן הרושם הראשוני של הדמות שנשקפת מתוך תמונה, מבע העיניים, החיוך או המבט החודר – כולם משפיעים על חוות הדעת שנקבל בעת מבט על תמונות כאלה ואחרות. 

אבל מה כל כך מיוחד בצילום פורטרט?

בניגוד לצילום לתעודת זהות או דרכון כמו גם בניגוד לצילומי אופנה או תדמית: צילום פורטרט חייב לייצר ערך מוסף במסר שהוא משדר כלפי חוץ. המסר עליו להתאים למקצוע או לעיסוק של המצולם, כמו למשל וורסטיליות עבור שחקנים, תחושת אמון ביזמים או תחושת בטחון בתמונה של משפטנים. הצילום עליו לשדר יופי עבור אנשי אופנה או דוגמנים, או ייחודיות בצילום אמנים או אנשי רוח. 

פורטרט כידוע, החל בשנים קודמות ואפילו בשנים עתיקות בהן היו מציירים שליטים, מלכים, נסיכים ונסיכות, החל מציור על אבן עד לציורי פנים ודמויות בשמן, פחם וגיר. כיום אפשר להגיע לתוצאות מדהימות באמצעות ציוד צילום איכותי בו משתמשים צלמי פורטרט טובים. 

איזה ציוד דרוש לצילום פורטרט?

ציוד של צלם מקצועי מורכב יקר וחשוב על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר. צלמים מקצועיים משתמשים בתאורה ברמה גבוהה, במצלמות מיוחדות לתפיסת הצדדים הנכונים בתמונת הפנים, תוכנות גרפיקה ריטוש וליטוש מעולות, חצובות מיוחדות, עדשות מתחלפות, מייצבים, מתאמים וכל מה שדרוש על מנת לייצר תמונות מנצחות. 

ירין טרנוס צלם פורטרט מקצועי מספק את כל הדרוש ליצירת תמונות מקצועיות, חכמות, מדויקות עבור מסרים הדרושים, עמוקות מבחינת הבעה ומרשימות. 

לסיכום, צילום טוב ואיכותי אותה תרצו להציג מול קהל יעד כזה או אחר – חייב להיות נכון מבחינת תאורה, צבעים, רקע, בהירות, עומק ומקוריות. בשל כך חשוב לבחור צלם מקצועי בלבד. צרו קשר עם ירין טרנוס או השאירו פרטים על מנת לקבל מידע חשוב על צילומי פורטרט, תדמית, אופנה, חתונה – או כל צילום אחר. 

מבין לקוחותיי

קצת עלי

קוראים לי ירין טרנוס, אני בן 31, בוגר בית ספר לצילום אופנה ואומנות של רון קדמי.
מעל ל-13 שנה שאני מצלם אנשים בחיי לילה, פסטיבלים, אופנה, קטלוגים, חתונות בארץ ובחול וצילומי תדמית.
בשנים האחרונות אחרי שיצא לי לעבוד עם עשרות חברות הייטק בחרתי להתמקצע וללמוד אצל הצלמים הטובים והמובילים בחול בתחום צילומי התדמית כדי להביא סגנון חדש, נקי אלגנטי ויוקרתי לארץ.

גלילה למעלה